środa, 3 kwietnia 2013

Witamy na blogu Centrum EduFun!

Witamy serdecznie wszystkich odkrywców ciekawostek świata! Kim jesteśmy? Miłośnikami nauk przyrodniczych. Czym się zajmujemy? Przekazywaniem naszej pasji innym, przede wszystkim dzieciom. Staramy się łączyć naszą fascynację otaczającym światem i zamiłowanie do nauczania w jedno. Staramy się i wychodzi nam to całkiem nieźle :)

Na naszym blogu znajdziecie to, co pomoże Wam w odkrywaniu i rozumieniu otaczającego świata szczyptę chemii, garść fizyki czy odrobinę biologii z geografią. Na pewno nie zabraknie tu doświadczeń, eksperymentów i dużej dawki dobrej zabawy, bo zgodnie z naszym motto: uczymy, bawiąc.

Całkiem możliwe, że już nas spotkaliście. Gdzie? Na przykład podczas Festiwalu Bańki Mydlanej pośród olbrzymich, kolorowych i różnokształtnych baniek lub w największym plenerowym miasteczku edukacyjnym w Polsce (labirynty, wielkie trampoliny, doświadczenia – pamiętacie?). A może byliście na Festiwalu Temperatury im. D. G. Fahrenheita? Jeśli nie, to okazji do spotkań nie zabraknie, a o wszystkich wydarzeniach, w których będziemy brali udział, a także naszych planach i pomysłach, przeczytacie tutaj.

Na naszym blogu obowiązuje zakaz nudy! Znajdziecie tu mnóstwo ciekawostek ze świata nauki; zimą – rozgrzewające i wybuchowe, latem - mroźne, ale zabawne eksperymenty. Opisywane przez nas doświadczenia bez problemu wykonacie w domu. Czytając naszego bloga, dowiecie się, ile niesamowitych możliwości tkwi w zwykłych, wydawać by się mogło, składnikach. Okazuje się, że cukier nie służy tylko do słodzenia, herbata zaś nie tylko do wypicia :)

Świat i jego tajemnice są niezmierzone. Od dziś podróżujcie razem z nami i odkrywajcie je, świetnie się przy tym bawiąc!

Zapraszamy
Centrum EduFun

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz